Hisense
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 129.00 mm |
| Gross height (mm) | 799.00 mm |
| Gross weight | 12.50 kg |
| Gross width (mm) | 1248.00 mm |
| Net weight | 9.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2400.00 g |
| Plastic (No PET) | 600.00 g |
| Producer | Hisense |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Volume (m3) | 0.13 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

